کتاب پیرمرد و دریا

اثر ارنست همینگوی از انتشارات افق - مترجم: نازی عظیما-داستان رئال

رمان پیرمرد و دریا یکی از مشهورترین رمان‌های ارنست همینگوی است؛ داستان این رمان درباره یک پیرمرد ماهیگیر است و داستان بزرگترین صید او را روایت می‌کند. وقایع و اتفاق‌هایی که در این رمان رخ می‌دهد همگی ساده و باورپذیر هستند که این از نکات مثبت این رمان است. ارنست همینگوی در رمان پیرمرد و دریا، پیروزی و شکست را به صورت واقع‌گرایانه‌ای ترسیم می‌کند که این امر باعث جذابیت این رمان شده است.


خرید کتاب پیرمرد و دریا
جستجوی کتاب پیرمرد و دریا در گودریدز

معرفی کتاب پیرمرد و دریا از نگاه کاربران
من می دانم که این به نظر می رسد بعضی از کلاسیک های بزرگ ادبیات آمریکایی است، اما من از آن متنفر بودم. من دریافتم که قرار است آن را در صدای دانش آموزان تحصیل نشده سانتیاگو بنویسند، اما به نظر من فقط یک آغازگر دیک و جین می خوانند. من آماده بودم روحم را برای یک کلمه چند منظوره یا یک جمله پیچیده به فروش برسانم.

مشاهده لینک اصلی
این کار رمانتیک به عنوان الگویی است، یک پسر عموی سکولار به پیشرفت زائران. قلم های Himingway در سومین کتاب کتاب \"چه مردی می تواند انجام دهد و چه مردی تحمل @\"، شرح کامل از درگیری ماندگار ماهیان قدیمی از هاوانا در برابر آبی بی پایان - دریا که به او نیاز ندارد هر چند او نیاز دارد این اولین بار است که من این کتاب را در اواسط دهه ی هشتاد خواندم و احساس تنبلی غیرقابل انکار و غیر ضروری را به یاد می آورم. @ این مرد پیرمرد انجام می شود به هر حال؟ @ من فکر کردم مبارزه خود را در برابر اقیانوس و ساکنان آن ساده فتنه. او اصرار بر مسیری که برای سالمندان در نظر گرفته نشده است. در حال حاضر، 20 سال بعد، من در اواسط دهه ی 1960 میلادی، این رمان را به طور کاملا متفاوتی خواندم. داستان یک دور اخلاقی است که من به عنوان یک مرد جوان از دست رفته. شاید گناهی برای کشتن ماهی بود. فرض می کنم این بود حتی اگر من آن را انجام دادم تا زنده بمانم و بسیاری از مردم را بخورم. اما سپس همه چیز گناه است درباره گناه فکر نکن برای خیلی خیلی دیر است و افرادی هستند که برای انجام این کار پرداخت می شوند. اجازه دهید آنها در مورد آن فکر کنند شما به عنوان یک ماهیگیر متولد شدید زیرا ماهی به عنوان یک ماهی شناخته می شود. زندگی کردن این است که در تقاطع خشونت آمیز با جهان طبیعی شرکت کنید. ماهیگیر با عجله می گوید: اگر شما او را دوست داشته باشید، گناهی برای کشتن ماهی نیست. یا بیشتر است؟ @ جهان، همانطور که همیشه، برنده می شود. اما این همان چیزی است که پیروزی خود را در 20 صفحه گذشته به نمایش گذاشت و رمان خود را به حوزه ادبیات کلاسیک هدایت کرد. حالا من علاقه مندم ببینم چه اتفاقی می افتد وقتی که من 65 ساله می شوم از این کتاب یاد می گیرم وقتی که من 85 ساله هستم یا اینکه جهان با من پیش از آن طول خواهد کشید؟

مشاهده لینک اصلی
به تازگی موفق به پیدا کردن برای کسی که بل به طور قابل اعتماد به هر حال، من تصمیم گرفتم به همینگوی دیگر برو و این novella را دوباره خواند. در این فرایند، Ive چیزی در مورد خودم و شاید چیزی در مورد نوشتن چیزی یاد گرفتم. من به یاد داشته باشم که هر دو داستان به طور کامل جذب می شود و وقتی آن را بعنوان یک نوجوان می خوانم، شگفت زده شدم و خوشحالم که می توانم آن را پیدا کنم اما هنوز هم می توانم همین جادو را روی من انجام دهم. من هنوز هم می توانم در زندگی یک شخصیت داستانی جذب کنم که این شخصیت همانند سانتیاگو معتبر و جهانی است، مردی که نام آن جنبه مهم ترین این داستان است. در واقع نام او پس از صفحه اول، به سختی مورد استفاده قرار می گیرد. او به سادگی پیرمرد است، همانطور که مارلین به سادگی ماهی است و همینگوی ما را در لحظه حاضر این مرد و این ماهی را حفظ می کند، زیرا زندگی آنها درهم آمیخته است. بنابراین، یاد گرفته ام که وقتی نوشتن صادقانه و بی عاطفه است، به سادگی بهترین آن است.

مشاهده لینک اصلی
این که آیا کسی از این کتاب لذت می برد یا نه، بخشی از خلق و خوی شخصی است، اما بعد از خواندن مجدد، من بیش از هر زمان دیگری متقاعد شده ام که پیرمرد و دریایی بهترین هایمینگز است. چرا اینطور فکر می کنم چرا: پرویز هیمینگور عمدا مینیمالیست است، احضارها به دقت پشت سر گذاشته شده اند. در بهترین لحظه ها، من فکر می کنم که اثرش احساس می کند که به آب آشامیدنی نگاه می کند. سبک نمی شکند یا مبهم؛ آن دارای پاکی دوست داشتنی است؛ بنابراین آنچه که در زیر کلمات پیشنهاد شده، احساس لخت شدن است. سبک آن، که من به طور کلی آن را دوست دارم، تا حدودی به خاطر تازگی آن است. چه چیزی می تواند یک بازی کامل تر برای این سبک نسبت به ماهیگیران ساده این کتاب باشد که زندگی آنها اثر مینیمالیستی مشابهی دارد؟ آنها با چنین شایستگی لمس زندگی می کنند، با همدلی در میان خود بسیار گسترده است، که به سختی نیاز به سخنرانی و با چنین ذخایر قوی و آرام است. این کاراکترها کمی کمتری می گویند، اما من آنها را خیلی عمیق دوست دارم! در واقع، سازگاری کامل از سبک و ماده، کل کار را با خطوط پاک و گسترده اش به اسطوره می کشد. برای من، همه چیز در مورد کتاب با یک قدرت اساطیری، قدرت تبدیل می شود. این احساس کاملا واقعی نیست - نه به این دلیل که تصویر از بین رفته یا خراب است، بلکه به دلیل آن است که سعی دارد چیز دیگری باشد، مثل یک نقاشی مدرنیستی خوب که حقیقت را به شیوه ای عمیق تر از تصویر نمایشی تبدیل می کند. این داستان تقریبا نیمی از این دنیا و نیم دیگر در جایی است که در جادو، غار Platos از اشکال وجود دارد؟ بله، طرح تقریبا نازک است، و واقعا فقط دو کاراکتر مهم وجود دارد؛ هنوز برای من بخشی از 800 صفحه دیگر را خوانده ام. یک نقل قول از دلفین را که من فکر می کنم نماینده این کتاب هاست، برایم توضیح می دهم. بنابراین نیازی به نگرانی در مورد spoiler ها نیست: @ این فک ها به شدت در جرقه های سریع در برابر قلاب کار می کردند و پایین اسکایپ را با بدن صاف بلند، دم و سرش زد تا زمانی که آن را در سرخ درخشان طلایی قرار داد تا آن را لرزید و هنوز هم بود. @ @ درخشان سر طلایی @ من آنقدر دوست دارم که - آن را به عاشق شاعر در من لرز از تعجب! Ive خواندن بسیاری از کتاب های دیگر توسط Himingway از جمله خداحافظ به اسلحه، خورشید نیز افزایش می یابد، به داشتن و نه، و اسنای کیلمانجارو و داستان های دیگر، و بعضی از آنها بسیار خوب بودند. با این حال، من احساس می کنم که پیرمرد و دریا در لیگ کامل عظمت است. من به ویژه برای هر کسی که اسطوره خواندن را دوست دارد توصیه می شود! مردان، موجودات و اشیاء داستان به خوبی به خودشان عمل می کنند، اما آنها هم احساس سمبل از ابتدا تا انتها دارند! از آنجا که ممکن است از نوشتههای هیمینگها نکته جالبی داشته باشد، میتوان از آن به دست آورد: من به شدت یک تحقیق در اینترنت را توصیه می کنم - جالب است و می تواند عمق داستان را اضافه کند. اما در نهایت، پس از کاهش آن به هر نوع تمثیل، من فقط نمی توانم آن را در آن سطح - آن را خیلی شبیه به رفتن به توده کاتولیک با پوشیدن بالا مخزن، آدامس جویدن، و گوش دادن به واکمن در حالی که انتظار در صف برای کمونیسم من می توانم به یک لحظه کلمات را به سطح یک تمثیل یا دیگری بکشم، اما پس از آن باید آنها را به جایی که متعلق به آنها است، برگردانم - با ماهیگیر خسته در قایق خود در میان عجیب و غریب اقیانوس، تاریکی و ستارگان !

مشاهده لینک اصلی
خواندن این کتاب مانند خواندن یکی از آن درس های کتاب های مدرسه انگلیسی است که شما همیشه خسته کننده می شوید، اما با این وجود شما نیاز به پاسخ دادن به پرسش هایی که در انتهای فصل دارید. در اینجا شما می توانید پاسخ هایی را دریافت کنید که خواسته های خاص درس مربوط به ایده ها یا تجربیات است که شما هرگز در هنگام خواندن آن فکر نکردید. بنابراین این داستان در مورد یک پیرمرد، یک دریا و اعزامی ماهیگیری او است. من بعد از تماشای نیمه شب در پاریس علاقه مند به همینگوی علاقه مند شدم و شخصیت او به ویژه از آن استقبال می کند که شما را از خواندن آثار خود کنجکاو می کند. من در مورد سبک نوشتن آن شنیده ام و این که چقدر مختصر بودن یکی از ویژگی های اصلی آن است و می دانم که یک کتاب به سختی 100 صفحه طول می تواند به راحتی آن را در عرض چند ساعت به پایان برسد، اما من به اندازه کافی به اندازه کافی برای تکمیل آن به راحتی نبودم. این کتاب نیازمند صبر زیادی است که من در طی خواندن آن به نحوی از دست دادم. من با پیرمرد و این ماهی هم دلسوز بودم، متوجه شدم که هیمینگوی از طریق این اثرش چه چیزی را تحویل می دهد، اما من واقعا اهمیت می دهم؟ این مشکل است من نمیتوانم خودم را برای مراقبت از هر یک از آنها به نحوی که این رمان را برای من قابل خواندن و لذت بخش می سازد، به ارمغان بیاورد. من هیچ ارزشی برای این کتاب نمی دهم، چون فکر می کنم بعد از چند سال دوباره آن را بخوانم، اما از حالا، چیزی بیش از یک کتاب کوتاه خسته کننده در مورد یک پیرمردی نیست که قدردانی از آن نداشته باشد وحشتناک

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پیرمرد و دریا


 کتاب بانو با سگ ملوس
 کتاب خم رودخانه
 کتاب ناطور دشت
 کتاب از من نخواهید لبخند بزنم
 کتاب آناکارنینا (۲ جلدی)
 کتاب ببر رها می شود