کتاب خانم دلوی

اثر ویرجینیا وولف از انتشارات نیلوفر - مترجم: فرزانه طاهری-داستان رئال

خانم Dalloway یک رمان از ویرجینیا وولف است که جزئیات روز در زندگی Clarissa Dalloway، یک زن باستانی داستانی در جنگ جهانی اول پس از جنگ جهانی اول است. این یکی از رمان های معروف ترین وولف است.

از دو داستان کوتاه خانم Dalloway در باند خیابان و ناتمام نخست وزیر ساخته شده است. این رمان به آمادگی کلاریس برای یک مهمانی که او آن شب را میزبانی خواهد کرد، می پردازد. با نگاه داخلی، داستان به جلو و عقب در زمان و در داخل و خارج از شخصیت ذهن برای ساخت تصویری از زندگی Clarissas و ساختار اجتماعی میان جنگی حرکت می کند. در اکتبر 2005، خانم Dalloway در فهرست مجلات TIME از 100 رمان رمان انگلیسی که از سال 1923 نوشته شده بود، شامل شد.


خرید کتاب خانم دلوی
جستجوی کتاب خانم دلوی در گودریدز

معرفی کتاب خانم دلوی از نگاه کاربران
@ آنچه که مغز در مقایسه با قلب انجام می دهد؟ همچنین یکی از آخرین خطوط در این رمان کوتاه و درخشان، یک کتاب مقدمه ای فکر می کند، زندگی بعد از همه موقت است. این عبارت در مورد آقای ریچارد دلووی است که در اوایل دهه 1920 در لندن، انگلستان برای دولت کار می کند. Clarissa Dalloways خوب، شوهر ثابت، و نه عادی، او هرگز عضو یک کابینه حقوقی نخواهد بود، با این وجود او او را دوست دارد، او این احساسات را به عهده می گیرد ... او می داند، اما بسیار خجالت زده به واضح است، نشان دادن آن را با دادن گل های شگفت انگیز اما در وجود او وجود دارد، او یک شوهر بزرگ، دختر زیبا و محترم الیزابت 18، به پدرش اختصاص داده است، یک خانه خوب است. او، در حالی که نه در 52، اما جذاب، می دهد احزاب پر زرق و برق، بزرگ به دوستان و اقارب بسیاری از آنها، مهم مردم در جامعه عمدتا. مهاجران و شیکرها در کشور، میزبان کامل، ظریف، آرام و پیچیده، همیشه به چیزهای دیگر به دیگران می گویند، اما هنوز هم احساس خسته کننده می شود و نیاز به هیجان دارد. Clarissas ذهن دائما سرگردان است، فکر و اندیشه، او مسیر درست را انتخاب کرده است. خاطرات شاد از گذشته، سی سال پیش ... از اولین ترسناک پیتر، اولین عشق او، والی صلیله استون، بهترین دوست Clarissa تا به حال، تا به بی تفاوتی، ظالمانه و سرگرم کننده، همه دوست داشت، پیتر والش از هند باز می گردد، مردی که او می توانست ازدواج کند، در مورد او ناپایدار نبود، اما ناپایدار اما همیشه پر جنب و جوش، اولین عشق او، در حزب (بسیار موفق نیست)، غنی Sally نیز، خانم. Dalloway ناراحت کننده است روایت این کتاب فقط در یک روز، یک ساعت بیس بال غول پیکر بیگ بن، زنگ هشدار را به صدا در می آورد، اغلب اوقات، هر ساعت و بیشتر، به عنوان زمان به جریان می گذارد با یادآوری او نه تنها حزب نزدیک است، اما زندگی محدود است، باید آن را نادیده نگیرید، در رویاهای بیکار، در حال حاضر زندگی می کنند، محتوا، این دیوانه، غیر قابل پیش بینی، دنیای سرد ... برای همیشه ادامه نخواهد داشت، نه آخرین. ویرجینیا Woolfs محبوب ترین رمان، هنوز جنبه تاریک، رنج های گسترده ای از سربازان جنگ جهانی اول، به ندرت ذکر شده (به جز یک شخصیت)، انگلیسی که سعی در فراموش کردن، غیر ممکن است ... چند سال پس از پایان دشمنان . کلاسیک از دوران دیگر.

مشاهده لینک اصلی
من بعضی وقتها خانم دلووی را بینThe Hours @ movie و کالج (2002-2003) خواندم، به خوبی می دانستم که چه چیزی در آن هدف قرار دارد - تا زندگی را همانطور که زندگی می کند، ثبت کند، با تعداد زیاد شخصیت هایی که فضا را پر می کنند در اطراف شخصیت عاملی، مهمان نا امید کننده احزاب؛ تمام افکار خود را در یک بار روشن و بعد از آن با حرکت قطار آگاهی خود رمان شدید. این بار در اطراف من متوجه شدم که سخت ترین قسمت خانم Dalloway بخش وسط آن است، پس وارن اسمیت با پزشک و آمپر؛ خانم بروتون معرفی شده است، \u0026 amp؛ پس این شخصیت کلاسیک از شخصیت ها همراه با کلیشه های درونی خود وجود دارد. بعضی اوقات ویرجینیا وولف از â € œheâ € \u0026 amp؛ â € œshe، â € \u0026 amp؛ کسی نمی داند که در صحنه ای که دقیقا به آن اشاره می شود. (می توان گفت که عواطف درون هر فرد دقیقا همان چیزی است که شخصیت دارد. این احساسی است که مهم است - خلق و خوی ملانوسی که در آن زمان ممکن است همه ما را تحت تأثیر قرار دهد.) راوی همه چیز در خانم دالووی مانند چشم چشمک زدن است که اغراق آمیزان مانند امرسون و Thoreau اغلب اشاره می کنند. این همه را می داند، اما همچنین موج جمعی تفکر و احساس خود را می خورد (در وولف این احساس که اغلب با رشد رو به رشد، در حال مرگ است). دشوار است که به کلمات بپردازد، روشن است که این چه چیزی بود (مبهوت) IAN MCEWAN سعی کرد (و نتواند) به تقلید: Woolfâ € ™ ثانیه حس غم انگیز قریب الوقوع (در شنبه، یکی دیگر از روایت روزانه، یک انگلیسی به شگفتی یک هواپیمای سقوط هوا را در صبح ساحل می بینید ... همانطور که انگلستان انگلستان یک علامت آتشین دریافت می کند: شکل سلطنتی درون مربی در خیابان های لندن) و در آن سنت بزرگ انگلیسی: سرکوب شدید فرد (در On Chesil Beach مک یوآن پایان نامه بر خلاف موارد زیر نیست: \"سالها نیست که آنها از آن صحبت کرده اند، که، او فکر کردم، بزرگترین اشتباه در جهان است. وقت آن است که آن را می توان گفت؛ نمی توان گفت که ... آن را خیلی خجالتی می گویم ... \"من عاشق تو هستم\"). Confused - به معنای آن است که شبیه یک موج شستشو بیش از شما به عنوان شما تنها تنهایی؛ گل کمی ظریف قبل از جزر و مد بسیار جذاب.

مشاهده لینک اصلی
خوب، بنابراین این رمان بسیار افسانه است و به نظر من یکی از بزرگترین، با وجود این واقعیت است که برای من این دقیقا یک نسیم بود که از آن عبور می کردم. منظورم این نبود درد و یا هر چیزی بود، اما نه آن بود که من فقط نشستم و از طریق یک دیوانه وار به خاک سپرده شد تا زمانی که من از طریق بود. برای مدت زمان طول می کشد تا با من در میان بگذرد و در طول یک دوره از آن شروع به خواندن کرد. من فکر می کنم ویرجینیا وولف یک نابغه است، اما چیزی در مورد او برای من غیرقابل دسترس است، شاید به این دلیل که من یک نابغه نیستم، یا چون من انگلیسی نیستم و یا به شدت ذهنی بیمار است. هرگز، آخرین صفحه این رمان یکی از بیشترین نوشته های درخشان که تا به حال در زبان انگلیسی نوشته شده است. من هنوز هم یادم می آید که در آن زمانی بودم که آن را بخوانم: من فکر می کنم در قطار یک، به سمت مرکز شهر، جایی در هفتاد و هشتم رفته بود. وقتی خیلی پایان این رمان را می خواندم، من عجله ی عجیب و غریبی داشتم که در ستون فقراتم قرار داشت و احساس عجیب و غریب، احساس سوزن شدن را در سراسر سیستم عصبی مرکزی من پخش می کرد. بله پایان دادن به این کتاب واقعا من را بالا برد! واقعا، واقعا! من نمی خواهم آن را بیش از حد صحبت کنم، و من نمی توانم وعده * خانم. Dalloway * تاثیر مشابهی روی شما خواهد گذاشت. با این حال، این یک کتاب بزرگ است و همه باید آن را بخوانند. علاوه بر این، من کاملا مطمئن هستم که نقض خاصی در قوانین مهم کتاب وجود دارد که می گوید افرادی که خانم ها را خوانده اند. Dalloway * لازم نیست به پایان برساند * Ulysses، * * به ویژه * اگر شما یک دختر (سلام، من می دانم که این عادلانه نیست، اما من اصلا قوانین را ایجاد نمی). اگر زمان برای شما یک مسئله است، این یک معامله بزرگ است که از آن استفاده کنید، به عنوان * خانم. Dalloway * نه تنها یک معامله بزرگ کوتاه، بلکه بیشتر قابل دسترس است. به علاوه شما تصویر آلوچه آلوئه ورا لئوپولد را که در آب حمام او شناور است، از بین می برد، که به شما اجازه می دهد تا آن را ببینید، بسیار ناخوشایند است و به طور غیرمنتظره روح شکننده شما را نشان می دهد. و برای بقیه زندگی خود، هر زمان که مهمانی دارید، شلوغ در مورد محله شما به دست آوردن گل ها، آبجو، و غیره، فکر کردن در مورد زندگی خود، شما می توانید وانمود کنید خانم Dalloway. و این یک چیز جالب برای انجام دادن است، برای من، به هر حال.

مشاهده لینک اصلی
خوب من فکر نمی کنم که کاملا برای ویرجینیا وولف آماده باشم اولین رمان من از وولف بود، بنابراین Ive سرانجام ویرجینیای بکارت را شکست. نوشتن این است که تیغه تیز، بسیار جادویی در قسمتهای مختلف است، اما عمدتا انرژی کمتری برای منحصر به فرد خود دارد و احساس ذهن من را از طریق افکار خود به هم می ریزد. اما آیا از این کتاب لذت بردم؟ در قسمت ها من قدم زدن را پیدا کردم، اگر چه کلمات به زیبایی نوشته شده بودند کمی بیش از حد غم انگیز مانند SHES پرتاب همه چیز را در شما و امیدواریم که شما را نگه دارید. من فکر می کنم این کتاب باعث می شود که شما برای آن کار کنید، وقت آن رسیده است که آن را به شما نشان می دهد! من فکر می کنم بسیار مدرن و رو به جلو است و می توانم باور کنم که موضوعات این کتاب کاملا تحریک کننده از زمان آن است (آن را در سال 1923 تنظیم شده است!) او متخصص در تفسیر اجتماعی و مقابله با چیزهایی که ممکن است در نظر گرفته شده از زمان، افسردگی، استرس پس از سانحه و سلسله مراتب کلاس انگلیسی و حقیقتا در طول جنگ میان سالهای جنگ فضای لندن را حفظ نمی کند. من دوست دارم شور و شوق خود را از چیزهای بی اهمیت، همه چیز روشن و زنده در این کتاب همه آنقدر هوشمندانه است، اما آن را برای من در زمان بسیار باهوش بود و احساس می کردم که من نیاز به یک مدرک در ادبیات انگلیسی برای به دست آوردن بیشتر از این تجربه خواندن به طور کلی.

مشاهده لینک اصلی
مهمانی شام در آثار؛ فلسفه ها به گذشته؛ مردم از گذشته بازگشت به حال حاضر؛ یک سرباز که جامعه را شرارت می یابد و فروپاشی امپراطوری به رمان پر از شگفت انگیز و تصویری با موضوعات مختلف از قبیل اندیشه های ارتباطی (که ممکن است منعکس کننده ی مستقیم نویسنده باشد) ترکیب شده است. این کتاب چندین بحث موقت را حل می کند و بیشتر شخصیت ها یک موضوع خاص را نشان می دهند. به روز رسانی از 2014/08/25 من واقعا از ویرجینیا وولف استفاده می کنم و فقط می خواهم چند نکته را با خواندن این سالها بخوانم. اولا در شعر او شعر وجود دارد. اگر چه والف اعتقاد داشت که پروسس خواستار آن است، اما کلمات او داستان دیگری را می گویند: @ اما نمی توان بدون شک این عظمت در داخل قرار گرفت؛ عظمت، عبور، پنهان کردن، خیابان باند، تنها توسط دستهای گسترده ای از مردم عادی که ممکن است برای اولین و آخرین بار، در دوران سخنرانی از بزرگی انگلستان، از نماد پایدار کشور که به معبد کنجکاو معروف شده است، غرق شدن در خرابه های زمان، زمانی که لندن یک مسیر علفی است و همه کسانی که در کنار پیاده رویشان عجله می کنند، امروز صبح چهارشنبه است، اما استخوان هایی با چند حلقه عروسی که در گرد و غبار آنها مخلوط شده اند و توقف های طلای بی شماری فاسد شده دندان ها @ این است که از صحنه زمانی که در نزدیکی افتتاح زمانی که خانم Dalloway به شهر برای گل برای حزب خود می رود. یک ماشین سیاه و سفید با پرده های کشیده در بخش خودرو وجود دارد. این باعث می شود در میان مردم بسیار هم بزنید. چه کسی می تواند در ماشین باشد، ملکه، شاهزاده ولز، نخست وزیر. این صحنه جالب است زیرا مردم در مورد آن بحث می کنند و تعجب می کنند و امیدوارند که کسی اهمیت داشته باشد، به طوری که فرد معمولی با وسعت عظمت در دست خواهد بود. به نظر می رسد تقریبا اثر سیرک برای مردم در خیابان. تقریبا به نظر می رسد کمی در مورد نوشتن درباره کسانی که عظمت آن ها از زمان تولد است، به نظر می رسد. پیام جدی در مورد اختلال استرس پس از سانحه در شخصیت Septimus وجود دارد. او یک جانباز است که توسط جنگ شکنجه شده است. او یک دوست را قبل از مجازات فرار از دست داد. از جمله جنبه های بسیار غم انگیز جنگ جهانی اول، عجله برای فرماندهان برای نام خود برای خود بود. با گذشت زمان و زمان فرماندهی رسمی، بسیاری از فرماندهان متحد از آخرین و کمترین زمان استفاده کردند تا نیروهای خود را در رانندگان سرزمینی رانندگی کنند، هرچند جنگ برای تمام ابزارهای عملی تمام شده است. یازده ساعت 11 نوامبر رویداد ضروری خونین بود. بریتانیا به مرده هایش احترام می گذارد، اما واقعا نمی دانست که با مردان آسیب دیده روانی چه زمانی به خانه بازگردند. درمان آنها را قفل کرد و آنها را در آرامش جدا کرد. این یک درمان نبود، اما آنها را از دید عمومی حذف کرد. وولف دوباره نگران مسائل اجتماعی نیست. او این کار را با شخصیت اصلی خانم دلووی نیز انجام می دهد. آتئیسم به ارمغان میآورد: \"خواهش میکنم خواهر خود را که توسط یک درخت سقوط کشته شده (همه جاستین پریزی - تمام بی دقتی خود) قبل از چشم خود، یک دختر نیز در آستانه زندگی، از همه مهمتر از آنها، Clarissa همیشه گفت، به اندازه کافی برای تبدیل شدن به یک تلخ بود. بعدها او چنین چیزی مثبت نداشت؛ او فکر کرد هیچ خدایی وجود ندارد؛ هیچ کس نباید سرزنش کند؛ و به این ترتیب او این مذهب خدایان را به خاطر خیرخواهی برای خیرخواهی تکامل داد. انجام دادن خیر به خاطر خیر، به جای آنکه از نگرانی از مجازات ابدی، به خوبی به آن عمل کند، به خوبی خلق کرده است. همانطور که در روز و شب، کاترین به مادرش پیشنهاد می کند که به جای اینکه ازدواج کند، فقط در یک کابین با رالف زندگی می کند. وولف، در اینجا نیز هنجارهای اجتماعی را با کلاریسا دلووی به عشق سالی ستون تحریک می کند. به طور تصادفی، مادر کاترین نیز در حزب Dalloway ظاهر می شود، حداقل به نام. من خیلی بیشتر از آنچه که در نظر داشتم نوشتم. من همچنین می خواستم ذکر کنم: 1. سن: پنجاه و هشتاد و هشتاد و هشتاد و هشتاد و هشتاد و هشتاد و هشتاد و هفتاد و هشتاد و هفتاد و هشتاد و هشت 2. چگونه دوستان Sally و Peter3 را تغییر می دهند. Doris Kilmanâ € | من می خواهم بیشتر در مورد این شخصیت خاص بنویسید. این باید صبر کند تا خانم دالووی دوباره خواندن دوباره داشته باشد. 3/23/15 من واقعا نمی توانم در مورد این کتاب بگویم. یکی از علاقه مندی های تمام وقت من 5/29/16 ادامه افکار در مورد رمان: سپتیموس مبتلا به PTSD در پارک است و می شنود پرندگان صحبت می کنند در یونانی. این همان چیزی است که ویرجینیا وولف در خاطرات خود در اولین شکستش توصیف می کند. بیگ بن، در طول رمان، نه تنها به خواننده زمان می گوید، بلکه صحنه ها را جدا می کند. من آن را شگفت زده کرده ام در مقایسه با کوروش در نمایشنامه یونانی.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانم دلوی


 کتاب اوگی و من
 کتاب منتقد کوچک
 کتاب شگفتی
 کتاب برادرخوانده
 کتاب جواب ها از کجا می آیند؟
 کتاب صخره برایتون