کتاب تابستان قوها

اثر بتسی بایارس از انتشارات افق - مترجم: پروین علی پور-داستان رئال

متنِ پشت جلد:

سارا دختری که تابستان چهارده سالگی، یا به قول خودش «مزخرف‌ترین» تابستان عمرش را می‌گذراند، پس از گم شدن برادر عقب مانده‌اش، بینشی نو نسبت به خود و خانواده‌اش پیدا می‌کند. رمان لطیف و عاطفی «تابستان قو‌ها» داستان دل نگرانی‌های نوجوانان در دوران بلوغ است.
خانم بتسی کرومر بایارس، نویسندهٔ نام آشنای آمریکایی کارش را با حرفهٔ روزنامه نگاری آغاز کرد و تاکنون کتاب‌های بسیاری برای کودکان و نوجوانان نوشته است. از ویژگی‌های آثار او پرداختن به مسایل روان‌شناختی نوجوانان و درک عمیق عواطف و احساسات این گروه است.


خرید کتاب تابستان قوها
جستجوی کتاب تابستان قوها در گودریدز

معرفی کتاب تابستان قوها از نگاه کاربران
وای که خیلی بیشتر از این 140 صفحه است. و نه به شیوه ای شلوغ. داستان خود را در واقع بسیار پرطرفدار ساده است. من عاشق نقاشی چارلی هستم، بی گناهی و تعجب او از طریق چشمان راوی ظاهر می شود به نحوی که اگر بتوان گفت که می توان گفت دیالوگ را نمی توان مقایسه کرد. من وفاداری را در یک خواهر با اعتماد به نفس، سارا و محافظت شدید او بر برادر غیرمعمول ذهنی خود نشان می دهم. یک روز او گریه می کند در مورد کفش های او puce - و بعد از آن می ترسم برای زندگی کسی که او واقعا در مورد مراقبت. من عاشق خلاص شدن از ناتوانی خود را به گریه، حتی اگر چیزی است که ارزش پرداختن در مورد. من در برابر بی نظمی این روح درخشان در چارلی و رابطه میان او و خانوادهاش به اشک نزدیک شدم. ستایش او از تماشا و البته قوها. داستان فوق العاده ای است که برای هر دختر چهارده ساله توصیه می شود تا آنها را به دیدگاه های مختلف بکشاند

مشاهده لینک اصلی
زندگی در چهارده سالگی بسیار گیج کننده است. شما رشد می کنید اما بدن شما یک ظرف غذا است. احساسات شما شما را در سوار غلتکی coaster.None از آن مهم است که برادر کوچک خود را ناپدید می شود در شب. مغز آسیب دیده در بیماری، او صحبت نمی کند، نمی توان گفت که در آن او است، بستگی دارد چیزهایی باقی می ماند همان. اما قوها در دریاچه بسیار زیبا هستند و باید بروند تا دوباره ببینند. برادرش؟ چگونه یک پسر پیدا می کنید زمانی که جستجوگران شروع به شادابی درختان می کنند وحشت زده می شوند؟ هر شخصیت باید با مشکلات گذشته مواجه باشد، اما دچار معضلات می شود، با این حال به نوعی با هم جمع می شویم تا یک پسر کوچک از دست رفته را نجات دهیم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب با درام دختر نوجوانی پر شده که ممکن است بعضی از آنها را تحریک کند، اما برخی دیگر قادر به شناسایی آن خواهند بود. مادر سارا درگذشت. عمه ویلی سارا، خواهر و برادرش را بالا می برد. چارلی، برادر کوچکتر، از لحاظ ذهنی چالش برانگیز است و اغلب به طعنه زدگی. دختران باید مراقب چارلی باشند که اغلب سازگار نیستند، اما برای مقابله با آن دشوار است. قابل پیش بینی است، اما می تواند برای شنیدن و بحث در مورد کتاب های صوتی در یک تعطیلات خانوادگی مفید باشد.

مشاهده لینک اصلی
من متاسفم، اما این فقط یک کتاب گنگ بود. شخصیت اصلی کاملا کم عمق و نامطلوب است و داستان و تم ها به سختی توسعه یافته است. این یک داستان کلاسیک از @ شما نمی دانید آنچه شما تا زمانی که رفته بود @ (نقل قول جونی میچل)، اما آن ساده و ساده است که من واقعا نمی بینم چه چیزی این داستان را متمایز می کند. همچنین، یک کمر کوچک: من انتظار داشتم یک داستان به نام \"تابستان سحر\" در بیش از دو روز زمان داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب بسیار زیاد نیست داستان کوتاه با شخصیت های کمی آزار دهنده است (باز هم، نه بهترین کتاب های صوتی ... شاید رو خیلی در مورد کسی که می خواند به من ضربه زننده). در سال 1970، یک داستان واقع در اطراف یک پسر @ mentally disabled @ boy فوق العاده بود، مطمئن هستم. در سال 2017، به جای قوانین توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تابستان قوها


 کتاب آن خردمند دیگر
 کتاب نامه های یک مسافر
 کتاب جواب ها از کجا می آیند؟
 کتاب آشوبی در مدرسه
 کتاب داستانی چون باد
 کتاب دنیای بی کران، سلام!