کتاب آقای هنشاو عزیز

اثر بورلی کلی یری از انتشارات پیدایش - مترجم: مژگان کلهر-داستان رئال

لی باتس كه از كلاس دوم دبستان یكی از طرفداران درجه یك بوید هنشاو نویسنده شده بود، حالا كلاس ششم است . او با مادرش زندگی می‌كند و شاگرد جدید مدرسه است. پسری تنها كه نبودن پدرش - كه راننده كامیون است - آزارش می‌دهد و از اینكه دزد عجیبی مدام قسمت‌‌هایی از غذایش را می‌دزدد، عصبانی است. معلم لی برای پیشرفت بچه‌ها در نامه‌نویسی، از آنها می‌خواهد به نویسنده‌ای نامه بنویسند. لی هم تصمیم می‌گیرد برای آقای هنشاو نامه بنویسد، كسی كه پاسخ عجیبش، زندگی لی را تغییر می‌دهد.


خرید کتاب آقای هنشاو عزیز
جستجوی کتاب آقای هنشاو عزیز در گودریدز

معرفی کتاب آقای هنشاو عزیز از نگاه کاربران
من دوست دارم پاسخ های آقای هانسوا را تصور کنم. @ داری لی، لطفا هر روز من را به من بسپارید. من خوشحالم که شما را تحت تاثیر قرار دادم، اما باید متوقف و محروم شوید

مشاهده لینک اصلی
این تمثیل بسیار بافته بافته شده از ساخت هسته ای جنگ سرد بسیار ساده است و به اندازه کافی برای جذب کودکان برای درک، اگر کمی بی دست و پا. راوی نوجوان ما، یکی از لای بوتس کالیفرنیا (هر دو اشاره مستقیمی به جیمز برانت کاننت، رئیس کمیته موقت هاروارد و عضو کمیته موقت، و در واقع به بیضه یا واژن پل به Terebithias شخصیت اصلی سرده)، بدون یک شخصیت پدر (امپراتوری بریتانیا که امپراتوری بریتانیا است و ناوگان اقیانوس آن در اینجا در سرویس کشتیرانی بتت سنتر ها در دست گرفته است)، ناهار خود را به طور مداوم توسط دانشجویان نامعلوم (بمب گذاری شده توسط دانشمندان ژاپنی، غیر مسلح و خطرناک)، یا شاید نیروهای خارجی (رم- محور برلین، گسترش روح بلشویسم، کمیسیون سه جانبه معکوس و غیره). خانم بوتتس، کیتی اپنهاجر در ظاهر زیبا و لذت بخش است، حتی گاهی اوقات. لی یک برنامه تصادف کامل را برای توسعه یک سیستم هشدار راه اندازی می کند (توجه داشته باشید که اشاره گر به ترانس هسته ای تلرلر @ (شکست خورده)، قبل از برنامه Teller-Ulam تکرار، پلاسما و سرانجام تخلیه)، صرفه جویی بدون هزینه ( یک صاحب مغازه فروشگاه الکترونیک محلی یک لقب قابل قبول برای General Leslie Groves). در نهایت، با تکمیل سیستم سلاح، لی با یک اتوبوس پرواز می کند که ممکن است انولا گی را به مدرسه تبدیل کند ... تنها به این نتیجه می رسیم که به عنوان تنها قدرت باقیمانده، دفاع از خود او را خنثی کرده است. ما یک دنیا را بدون تهدید انقراض هسته ای می بینیم و یک پارچ را می بینیم چون لای جعبه ی خورشیدش را باز می کند، به زور به دوستان، دشمن و خود خود حمله می کند و به صراحت صدها میلی لیتر از فشار بیش از حد صدا در صحنه ای اتفاق می افتد که اتفاقات 9 سپتامبر را پیش بینی می کند، استروئید در بیس بال. لای بوتس زنگ هشدار برای همه ما است. همچنین در مورد پروانه ها چیزی بود که جزئیات آن فراموش شده بود. شاید این فقط پارک ژوراسیک بود. نه نه. به هر حال، مهم نیست، داستان کلاسیک عشق در دوران قهرمانی است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب را بازنویسی کردم، با اینکه چگونه کلییری توانست روحانیون خود را به مجموعه ای از احساسات در واژگان محدود و سبک زیرین لای بوتتز، یک پسر جوان تنها و جداگانه تبدیل کند، برخورد کرد. لی با چندین مشکل در روایت مواجه شده است: ناهار او به سرقت رفته است، او نمی داند پدر و مادر خود طلاق دارد، او از پسر @ پیزا @ که مادرش Leighs پدر به نظر می رسد قدم زدن - متاسف است، اما هیچ کدام به طور منظم حل نشده؛ کریل امتناع می کند که آنها را به طور قطعی حل و فصل کند و به جای آن لی را در تلاش می کند تا به بهترین نحو به آن ها پاسخ دهد، لایسنس از استفاده از نوشته های او برای درک و شاید از تجربیات یاد بگیرد. در نهایت Leigh علاقه مند به نوشتن باعث می شود او را وارد یک مسابقه با نوشتن @ STORY @ - توضیح، بلکه، سوار در کامیون پدران خود را - که تنها برنده @ Honorable Mention @ و موفق به جلب توجه همکلاسی های خود را، اما یک نویسنده بازدید کننده آن را یادآوری می کند و لی را برای نوشتن صادقانه درباره چیزی که او می شناسد و احساساتش را جلب می کند، تعریف می کند. به همین ترتیب، این رمان یک گزارش صادقانه از آنچه به نظر می رسد مجموعه ای از پسران جوان واقعی از احساسات است.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب درخشان! بورلی یک کار فوق العاده برای نشان دادن چگونگی نوشتن تغییرات را در هنگام نوشتن انجام می دهد. در ابتدا کوتاه است که کمی برای گفتن و در پایان او خوب است در نشان دادن آنچه اتفاق می افتد. یک داستان ساده. این چندین روش مشابه با Crenshaw است. این یک داستان قدرتمند است و نمی توانم باور کنم که این مدت طول کشید تا آن را بخوانم. راهنمایی های عالی وجود دارد اگر بچه ها واقعا می خواهند نویسنده باشند. لطفا بچه ها را بخوانید این را بخوانید داستان آن لذت خواهد برد.

مشاهده لینک اصلی
عزیز آقای Henshaw، FUCK شما. من شنیدم که بچه ها نامه ای به شما ارسال می کنند تا این کار را بکنم. شما برای پاسخ دادن به لای بوتیک (آن پسر که با کتابهایتان خجالت زده بود) با 10 سوال احمقانه که به تعبیری بی فایده است (مگر اینکه شما یک روز بعد از ظهر پریز 6 ساله سیب آب سیب را به سؤالات از اسکناس بسپارید) ) شما همچنین ممکن است به صورت یک ضربه کرنش به او ضربه بزنید. او توانایی خود را، آقای Henshaw، کشته است. من می دانم که لی نمی خواد منو به شما بنویسم ولی باید یه جفت گنجه بخرم. او اکنون به عنوان یک برق کار می کند، فقط دو بلوک دور از Main Curb. حدس زدن او توجه او را به توماس ادیسون جلب کرد. آه، در صورتی که نمی دانید، دوستان نزدیک بودند. احتمالا به این دلیل که ما هر دو نام دختران را داده ایم. به هر حال، حتما در مورد طغیان پیچیده خود حرکت می کند. او به خاطر شما نوشت: او فکر می کند شما احمقانه هستید. او فکر می کند راه هایی برای سرگرم کردن یک سگ احمقانه است. برو بویید و نه، حتی حوصله ندارم جواب بدهم. شما شماره 2 طرفدار، Arvy بودید

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آقای هنشاو عزیز


 کتاب میک هارته این جا بود
 کتاب اتاق شماره 6
 کتاب یک مرد ناشناخته
 کتاب عنکبوت
 کتاب ننگ
 کتاب جنگ و صلح