کتاب آقای هنشاو عزیز

اثر بورلی کلی یری از انتشارات پیدایش - مترجم: مژگان کلهر-داستان رئال

لی باتس كه از كلاس دوم دبستان یكی از طرفداران درجه یك بوید هنشاو نویسنده شده بود، حالا كلاس ششم است . او با مادرش زندگی می‌كند و شاگرد جدید مدرسه است. پسری تنها كه نبودن پدرش - كه راننده كامیون است - آزارش می‌دهد و از اینكه دزد عجیبی مدام قسمت‌‌هایی از غذایش را می‌دزدد، عصبانی است. معلم لی برای پیشرفت بچه‌ها در نامه‌نویسی، از آنها می‌خواهد به نویسنده‌ای نامه بنویسند. لی هم تصمیم می‌گیرد برای آقای هنشاو نامه بنویسد، كسی كه پاسخ عجیبش، زندگی لی را تغییر می‌دهد.


خرید کتاب آقای هنشاو عزیز
جستجوی کتاب آقای هنشاو عزیز در گودریدز

معرفی کتاب آقای هنشاو عزیز از نگاه کاربران
من در حال حاضر خواندن عزیز آقای Henshaw توسط بورلی کلییر این کتاب بسیار جالب و خنده دار است. لی بوتتس (شخصیت اصلی) نامه هایی به آقای هانسوا می نویسد، زیرا کتابی که او در حال خواندن است، توسط آقای Henshaw است. آنها باید برای نویسنده کتابی که در کلاس خواندند، گزارش دهند. لی و آقای Henshaw نامه خود را به یکدیگر می نویسند. لی زندگی سختی دارد، زیرا پدر و مادرش طلاق گرفته و با مادرش زندگی می کنند. مادرش و او پول زیادی ندارند تا در زمانهای مختلف مبارزه کنند. شما در مورد لی و آقای Henshaw از نامه های زیادی یاد می گیرید. این کتاب جالب و لذت بخش است زیرا شما در مورد شخصیت ها و شخصیت های آنها در نامه ها یاد می گیرید. من این کتاب را دوست دارم زیرا بسیار توصیفی و خنده دار است! من آن را توصیه می کنم به هر کسی که دوست دارد به خواندن یک کتاب خوب و متفاوت به جای فصل نامه وجود دارد. من این کتاب را پنج ستاره از پنج ستاره داده ام!

مشاهده لینک اصلی
برای اطلاع از لی بوتتس ابتدا از طریق نامه های خود به نویسنده ای که او را تحسین می کنید، و سپس از طریق نامه ها به خود در مجله خود. آسان نیست آن گرفتن را از طریق کلاس ششم در یک مدرسه جدید در حالی که همچنین با پدر و مادر طلاق گرفته برخورد، اما مکاتبات Leighs با آقای Henshaw کمک می کند تا به او در مقابله با تغییرات در زندگی خود و نا امیدی متناوب و triumphs.Ive شده است تلاش برای به یاد داشته باشید وقتی که من برای اولین بار این کتاب را بخوانید . من فکر می کنم باید در مدرسه راهنمایی باشم و اگرچه نمی توانم به طور دقیق به یاد داشته باشم که آیا من آن را دوست داشتم یا نه (لای و من واقعا چنین چیزی مشترک ندارم)، در مورد این کتاب چیزهای زیادی وجود دارد که من به طور جدی آن را در هنگام خواندن به یاد می آورم : احساس خشمگین در موضوعات ناهار Leighs بودن د بهتر @ کمی به سرقت رفته (و یک نوع ساده از ناامیدی در حل که خط طرح)، سبک نوشتن رسمی به تدریج کمتر خود را در نامه های خود را، و این که کبدDe د نامه د هر چه زودتر. پس از تمام این سالها من آن را در سطح عمیق تر تجربه کردم و آن را غم انگیز است، اما من فکر می کنم مهم است که برای این مسائل باید در کتاب های بچه ها مورد توجه قرار گیرد، تا زمانی که درست انجام شود و به هیچ وجه سنگین نیست. من دقیقا به لی یا آن زمان یا اکنون ارتباط نداشتم، اما من هنوز هم با او مخالف بودم و از نارضایتی خودم متاسف بودم و امیدوار بودم که او موفق شود. من فکر می کنم این کتاب این خط را خوب دنبال می کند و دارای تعادل مناسب واقع گرایی و خوش بینی است. من فکر می کنم لی در وضعیت سخت است، اما بچه خوب است و به طور کلی ناخوشایند نیست، که در مقایسه با کتاب هایی که برای گروه سنی مشابه برای امروز نوشته شده است، طراوت است. بوری کلییر بچه ها را می شناسد. در کل من احساس می کنم که نقل قول زیر در واقع یک توجیه کامل برای این کتاب و جمع بندی هدف آن است: ژانویه 15، آقای Henshaw، من خرس های Beggar در دو شب به پایان رسید. این یک کتاب واقعا خوب است ابتدا من شگفت زده شدم چون از کتابهای دیگرش خنده دار نبود اما بعدا فکر کردم (شما گفتید که نویسندگان باید فکر کنند) و تصمیم گرفتند یک کتاب نباید خنده دار باشد تا خوب باشد، اگرچه اغلب کمک می کند. این کتاب نیازی به خنده ندارد. وقتی مادرم به ما بچه ها را اطلاع داد که این سال تولد 100 سالگی بوری کالیرس است و ما تصمیم گرفتیم کتاب هایی را از کتابخانه های گسترده اش ببریم و آنها را برای گروه کتاب های خانواده بخوانیم، خوشحالم که این را انتخاب می کنم پس از 25 سال دوباره کتاب را دوباره بفشارید. این غم انگیز است اما مادولینش در مورد آن نیست (همانطور که لی می گوید، این کتاب نیازی به خنده ندارد ... یک کتاب نباید خنده دار باشد @)، و آن چیزهایی است که واقعا بچه ها را تحت تأثیر قرار می دهد، اما در یک راه واقع بینانه و به طور کلی بالا بردن. من در جزئیات بود که بعد از تمام این مدت دیوانه به نظر می رسید شگفت زده شدم.

مشاهده لینک اصلی
من آنقدر جالب و نادر است که کتاب هایی در مورد کودکان مربوط به طلاق وجود دارد. این کتاب در طول زمان باقی می ماند و هر دو ما را از خنده یک ثانیه به بعد کمی غمگین.

مشاهده لینک اصلی
نه به عنوان دفتر خاطرات یک بچه wimpy. اما هنوز هم آن را دوست داشتم

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را برداشتم چون اخیرا برخی از نویسندگان زیست شناسی را خواندهایم و میگویم این کتاب در زندگی آنها تأثیرگذار است. متاسفانه، من یادم نمی آید که نویسنده چه اهمیتی دارد. داستان شیرین اما زندگی برای من تغییر نیست. فرضیه یک پسر مدرسه ای است که به نویسنده مورد علاقه اش می نویسد. او همچنین یک دفتر خاطرات را نگه می دارد، با افکار خود را در قالب نامه های بیشتر به نویسنده، آقای Henshaw نوشته شده است. نقش هانساوا در همه اینها نسبتا کم است. بسیاری از گوشت داستان این است که پسری لی شروع به نوشتن درباره آنچه که در زندگی او اتفاق می افتد شروع می کند. چه اتفاقی افتاده است والدینش طلاق گرفته اند. Leighs پدر یک کامیون دوردست است که هرگز در اطراف آن نیست. لای مادر مادرش را طلاق می دهد، زیرا او بیشتر از خانواده اش در زندگی خود در جاده ها عاشق است. دوست دارم بفهمم که چه فکر ایده های ده و دوازده ساله از تمام شرایط طلاق. برای من، به نظر می رسید که زندگی پدر در جاده بسیار سرگرم کننده بود و مادر خانه کار می کرد یک میلیون ساعت و به سختی از دست دادن. حتی تصاویری که در این کتاب دیده می شوند، به این ترتیب خلط شده اند. پدر به نظر می رسد جوان و پر جنب و جوش در حالی که مامان خسته و خسته به نظر می رسد. در طول خواندن، من آن را به عشق آن سگ، که یکی از مورد علاقه من است، مقایسه کردم. من می توانم آن را بارها و بارها بخوانم و هر بار گریه می کنم. این کتاب هیچ احساسی قوی از من نداشت، حتی زمانی که سگ گم شد! خوب اما خوب نیست

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آقای هنشاو عزیز


 کتاب شگفتی
 کتاب سیاه سفید
 کتاب بیست و سه قصه
 کتاب خانواده ی وندربیکر 1
 کتاب پسر آفتاب
 کتاب خاطرات یک بچه ی چلمن 5